Zakładanie ogrodów, kompleksowe realizacje

Zakładanie ogrodów Kraków i okolice

zakładanie ogrodów KrakówDuże i złożone realizacje to nasz żywioł. Chętnie podejmujemy się prac w ogrodzie od A do Z, zakładanie ogrodów od pomysłu do pierwszego podlewania trawnika.

Dzięki szerokiemu wachlarzowi naszych usług oferujemy więcej niż konkurencja - zakładanie ogrodów kompleksowo przez jedną firmę. Likwidujemy problem wchodzenia sobie w drogę pracowników różnych podwykonawców i przerabiania nieprzemyślanych rozwiązań po poprzednikach. Możemy dopilnować właściwej kolejności wykonywanych robót i dopracować każdy zakątek ogrodu.

realizacje zakładanie ogrodów KrakówObecność tylko jednej ekipy w ogrodzie daje szereg korzyści.

szybkie zakładanie ogrodów KrakówPrace prowadzone w ten sposób kosztują mniej nerwów i pieniędzy - udają się po prostu lepiej. Upraszczamy kontrolę nad inwestycją. Aranżujemy i wykonujemy zieleń począwszy od małych przydomowych ogródków, po rozległe tereny wokół firm, bloków i osiedli w Krakowie i okolicach. Mamy doświadczenie m.in. w takich realizacjach: prace ziemne, zakładanie trawników z siewu i rolki, oczka wodne i kaskady, rozprowadzanie instalacji elektrycznych i automatycznego nawadniania, montaż szklarni, budowa małej architektury ogrodowej i wiele innych.

Zobacz nasze realizacje w galerii