O nas

Kim jesteśmy?

o nas mini

SŁONECZNE OGRODY to marka, która funkcjonuje na krakowskim i małopolskim rynku usług od 2009 r.

Jesteśmy zespołem młodych, pełnych energii i pomysłów ludzi, którym ogrodnictwo daje wiele satysfakcji. Od kilku lat rozwijamy się, zdobywając nowe doświadczenia i kolejnych zadowolonych klientów. Świadczymy kompleksowe usługi ogrodnicze.

Do współpracy zapraszamy właścicieli prywatnych posesji, firmy deweloperskie, wspólnoty i spółdzielnie mieszkaniowe, kluby sportowe, jak również instytucje organizujące utrzymanie zieleni miejskiej.

W trakcie realizacji wykorzystujemy tylko materiały i rośliny najwyższej jakości. Współpracujemy z najlepszymi szkółkami, produkującymi odpowiednio wyselekcjonowany i wolny od chorób materiał roślinny.

Czy marzy Ci się piękny, zadbany ogród i otoczenie domu lub firmy?

Dlaczego my ?

1

Jesteśmy pasjonatami ogrodnictwa

Projekt dom można kupić z gotowego szablonu, samochód na podjeździe mieć taki jak sąsiad, ale ogród...? Każdy jest inny i to właśnie kochamy w naszym zawodzie.  Pomimo iż dla nas droga do celu prowadzi przez ciężkie prace ziemne, czasem w deszczu i błocie, to najważniejszy jest efekt końcowy!

Pielęgnowana przez nas zieleń odzyskuje świeżość i piękny wygląd. Ogrodnictwo to nowe wyzwania i zbieranie doświadczeń, realizowanie wizji i spełnianie marzeń!

2

Jesteśmy fachowcami - znamy branżę

Setki zleceń i zadowolonych klientów, wieloletnia praktyka ogrodnicza i wyszkolenie każdej osoby w zespole - mając taki bagaż doświadczeń możemy świadczyć w pełni profesjonalne usługi. Różnorodność wyzwań, jakie z roku na rok stawiają przed nami kolejni klienci spowodowała, że dzisiaj nie ma dla nas rzeczy niemożliwych do zrobienia.

Dzięki współpracy z renomowanymi producentami, w naszej pracy używamy wyjątkowych roślin oraz materiałów i narzędzi najwyższej jakości. Na wykonane przez nas usługi zawsze dajemy gwarancję!

3

Świetnie znamy lokalny rynek

Korzyścią dla naszych klientów niewątpliwie jest fakt, iż dzięki wieloletniej praktyce mamy rozbudowaną sieć kontaktów do podwykonawców i partnerów. Kraków i okolice znamy jak własne podwórko, dlatego wiemy skąd zdobyć najlepsze kruszywo, kto ma w ofercie najładniejsze rośliny, czy też skąd zamówić trawę w rolkach.

To niezwykle ułatwia planowanie i późniejszą pracę w terenie. Możemy zapewnić ciągłą dostępność do materiałów i płynność realizacji zlecenia. Czas to pieniądz!