Referencje

Firma Ekko-Invest s.c. zaświadcza, że od kilku lat współpracuje z firmą Słoneczne Ogrody. Na podstawie współpracy, jaką mamy przyjemność prowadzić, możemy stwierdzić, że jest to firma świadcząca solidne i rzetelne usługi w zakresie pielęgnacji, a przede wszystkim w przygotowaniu i realizacji projektów zagospodarowania terenów zielonych. Za każdym razem zlecona przez nas praca była wykonana z należytą starannością przy jednoczesnym zachowaniu wcześniej ustalonych terminów. Nigdy nie doświadczyliśmy problemów związanych z gwarancją na wykonane prace, ewentualne poprawki były wykonywane natychmiast.

Z czystym sumieniem możemy polecać Słoneczne Ogrody jako solidnego wykonawcę i rzetelnego partnera w biznesie.

Wojciech Polowiec, Ekko-Invest s.c.

Z przyjemnością polecam firmę Słoneczne Ogrody jako profesjonalną i rzetelną firmę świadczącą usługi z zakresu zakładania i pielęgnacji zieleni.

Firma Słoneczne Ogrody zajmuje się kompleksową realizacją moich projektów związanych z szeroko pojętą architekturą krajobrazu. Pracowaliśmy i nadal pracujemy nad projektami ogrodów przydomowych oraz zieleni we wnętrzach prywatnych i komercyjnych. Pracownicy z pasją i zaangażowaniem podchodzą do każdej realizacji. Dbają o jakość i wysoki poziom wykonywanych prac. Mogę polegać na ich wiedzy i doświadczeniu, a dodatkowymi plusami współpracy są świetna organizacja, terminowość i znajomość branży ogrodniczej.

Bazując na moim doświadczeniu i owocnej współpracy z firmą Słoneczne Ogrody serdecznie polecam ich usługi.

mgr inż. Karolina Popiel, architekt krajobrazu Ogrody i Wnętrza
http://ogrodyiwnetrza.com.pl/

Współpraca pracowników szkoły z firmą Słoneczne Ogrody w zakresie kompleksowych usług ogrodniczych przebiega prawidłowo. Firma solidnie i terminowo wykonała usługi jest godna polecenia.

Sonia Czajkowska-Stach, Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 126 w Krakowie

Profesjonalne doradztwo na etapie przygotowania planu zagospodarowania zielenią jak również późniejsza fachowa i terminowa realizacja projektu zdecydowanie wyróżniają Słoneczne Ogrody

mgr inż. Michał Kuczyński, kierownik projektu Activ Investment