Brukarstwo Kraków i okolice

Brukarstwo KrakówBrukarstwo Kraków i okolice

Projektujemy i układamy kostkę brukową, która jest obecnie najpopularniejszym łącznikiem domu z ogrodem.

solidne brukarstwo KrakówOd początku istnienia firmy nastawieni byliśmy głównie na zajmowanie się systemami nawodnieniowymi oraz zielenią w ogrodzie. Z czasem zauważyliśmy, że klienci często pytają nas o kostkę brukową. Aby sprostać tym oczekiwaniom poszerzyliśmy naszą ofertę o brukarstwo.

W zakres świadczonych prac wchodzą podjazdy, opaski wokół domów, alejki, tarasy, chodniki, czy murki oporowe, a także niezbędne elementy odwodnienia działki. Wykonane zgodnie z życzeniem klienta obejście posesji będzie jej estetycznym i gustownym uzupełnieniem. Podchodzimy do każdego zlecenia fachowo, a naszym celem jest, by z upływem czasu nikt nie musiał po nas nic poprawiać.

poprawne brukarstwoDysponujemy profesjonalnym sprzętem brukarskim, w dyspozycji mamy również koparko-ładowarkę z bardzo doświadczonym operatorem. Korzystamy z materiałów firm cenionych na rynku, takich jak Polbruk, Bruk-Bet, czy Libet.

brukarstwo w KrakowieDecydując się na nasze kompleksowe usługi, korzyścią dla Państwa jest zmniejszenie liczby podwykonawców, lepsza kontrola nad wykonywanymi pracami oraz odpowiednia i przemyślana ich kolejność. Macie Państwo zagwarantowany sprawny przebieg wykończenia terenu wokół domu, od A do Z.
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.